Tim Ch. Farkaš

Nafta 1903 5:0 (3:0) Šampion Celje

2x Ploj, Paku, Živko, Bizjak

18:00 | Nedelja | 24.02.2019 | Športni park Lendava

Današnji popoldan je članska ekipa Nafte 1903 odigrala še predzadnjo pripravljalno srečanje pred nadaljevanjem prvenstva. Tokrat je v lendavskem Športnem parku bil nasprotnik Šampion iz Celja. Srečanje so dobili domači z visokim rezultatom 5:0.

Spremljali smo lahko popolno prevlado lendavskih nogometašev. Domači so že po 18 minutah prešli v vodstvo preko Pakuja. Naslednji gol je sledil že minuto kasneje, ko je po hitrem napadu modro-belih žogo v mrežo pospravil Ploj. Končni rezultat prvega polčasa pa je v prvi minuti sodnikovega podaljška postavil z izjemnim strelom Žiga Živko. V drugem polčasu so Naftaši igrali nekoliko bolj umirjeno. V 53. minuti se je nadaljevala "goliada" domače ekipe, iz 11m je namreč ponovno zadel Ploj. Nato je sledilo nekaj obetavnih napadov gostov, ki pa niso znali izkoristit dane priložnosti. Piko na i je postavil domači napadalec Jaka Bizjak, ki je zadel za končnih 5:0.