FOTO, INTERVJU: MODRO-BELI OSVOJILI TUDI POKAL MNZ LENDAVE

Tim Ch. Farkaš

ODRANCI 0:4 (0:2) NAFTA 1903

20′ BOLLA, 32′ PIRTOVŠEK, 63′ TÓTH, 71′ DRK

POKAL MNZ LENDAVE | FINALE | 17:30 | TOREK | 30.07.2019 | ŠPORTNI PARK ODRANCI | ODRANCI

Včeraj popoldan je članska ekipa odigrala finalno tekmo Pokala MNZ Lendave. Lendavčani so, kljub premešani zasedbi, dominirali celotno tekmo ter zasluženo premagali NK Odrance.

Včerajšnja začetna enajsterica proti Odrancem.

POTEK TEKME

1′ | začetek tekme…
4′ | po dvojni podaji je z desne strani do strela prišel Rebernik, a je za las zgrešil nasprotnikova vrata
9′ | Szökrönyös je poslal odlično podajo v prostor Drku, ta je streljal po vratih, ampak zadel le prečko
20′ | GOL! Malešević je s kota podal pred domača vrata, po neuspešnem izbijanju domače obrambe, je do žoge prišel Bolla, ki je zanesljivo zadel za vodstvo
27′ | Vinko je s prostega strela podal pred vrata nasprotnika, tam je najvišje skočil Bolla, njegov strel pa je domači vratar tokrat uspel obraniti
32′ | GOL! Ponovno je Vinko podal pred gol, kjer je na žogo čakal Rok Pirtovšek, ta je nato s strelom z glavo uspel povišat vodstvo modro-belih
40′ | neposredno pred domačimi vrati je do strela prišel Szökrönyös, a je domači vratar uspešno obranil strel mladega vezista
45+1′ | polčas…

46′ | začetek drugega polčasa
46′ | igrišče so morali zapustiti Leuštek, Pirtovšek, Rebernik in Šeruga, namesto njih so vstopili Živko, Maleševič, Bizjak in Zagorec
63′ | GOL! Tadej Pirtovšek je z desne strani poslal odlično podajo na drugo vratnico Odrancev, tam je sam ostal Tóth ter zadel za 0:3
68′ | tudi Szökrönyös je moral zapustiti zelenico, namesto njega je v igro prišel Kirić
70′ | tokrat je Bizjak podal pred nasprotnikova vrata, ponovno je z glavo meril Bolla, a žal nenatančno
71′ | GOL! Malešević je podal visoko žogo v nasprotnikov kazenski prostor, do strela je prišel Bizjak, žoga se je odbila od domačega branilca ter pristal pri Drku, ki je nato postavil končni rezultat
76′ | prva in hkrati edina priložnost so domači imeli iz prostega strela, poizkušali so z direktnim strelom na Cigutova vrata, a je žoga zletela preko vrat
84′ | Vinko je podal v prostor Maleševiću, ki je nato kar dvakrat streljal po vratih, obakrat pa je dobro posredovala nasprotnikova obramba

Modro-beli so, v finalu Pokala MNZ Lendave, zanesljivo odpravili Odrance.