[U19] MAGAS GYŐZELEM PALINA FELETT

Tim Ch. Farkaš

Polana 0:14 (0:7) Nafta 1903

GÓLSZERZŐK: 1′, 23′, 30′, 35′, 46′, 62′, 80′, 82′ Fekete; 28′, 33′, 64′ Koščak; 44′ Sakač; 60′, 89′ Plej

KLSZ KUPA | 2. FORDULÓ | 10:30 | sZOMBAT | 2019. AUGUSZTUS 31. | PC Poljana | NAGYPALINA

Silvester Bažika csapata szombat délelőtt idegenbe uatzott Nagypalinára, ahol a KLSZ Kupa 2. fordulójában a Palina csapata ellen lépett pályára, majd magas győzelmet aratott.

A kék-fehérek már az első percben (12. másodperc) gólhoz jutottak. A mérkőzés további részét a Nafta dominálta és szinte minden második percben kapura rúgásal felyezte be az akciót. A mérkőzés legjobb játékosa Fekete lett, aki 8-szor talált az ellenfél hálójába. Ezen kivül még Koščak (3), Plej (2) és Sakač is gólohoz tudott jutni.

A következő mérkőzésre szerdán kerül sor, amikor az U17 és az U19, a lendvai Sportparkban, a Bistricát fogadja vendégül.