Kategorija: U15

Silvester Bažika

ZMAGA SELEKCIJE U15 NA PETEM PRIPRAVLJALNEM SREČANJU

Selekcija U15 je pod taktirko trenerja Silvestra Bažike v sredo, 13.03.2019, odigrala že svojo peto pripravljalno tekmo. Tokrat so bili nasprotniki vrstniki iz Veržeja. V celotnem srečanju je bila domača ekipa boljša, imela več od igre in si priigrala številne priložnosti, od katerih so štiri tudi realizirali. Končni rezultat je bil torej 4:0 za »naftaše«.

Postava Nafte 1903: Farkaš Jan (V); Lisjak Marko, Terninovec Alen, Utroša Aljaž, Jerebic Justin, Nikolič Santino, Glogovec Erik, Kerese Zétény, Vugrinec Vito, Kovács Erik, Kustec Jure. V nadaljevanju so igrali še: Ferletič Luka (V), Gavrilović Luka, Lovenjak Luka, Varga Arjun in Sobočan Domen.
Naslednja pripravljalna tekma čaka ekipo U15 v sredo, 20.03.2019 ob 17:00, ko se bodo na domači umetni travi srečali z ekipo NK Prelog s Hrvaške.

Peter Balažek

SELEKCIJA U15 ODIGRALA SVOJO ČETRTO PRIPRAVLJALNO SREČANJE

Ekipa U15 je na prvi marčevski dan, v petek popoldan, odigrala svojo četrto pripravljalno tekmo. Tokrat so se pomerili z ekipo NK Aluvar Gančani Beltinci. Srečanje na umetni travi pri osnovni šoli se je končalo z rezultatom 2:2. Medtem, ko prvi polčas ni bilo zadetkov, so se v drugem delu mreže zatresle štirikrat in sicer po dvakrat na vsaki strani. Po vodstvu domačinov so gostje rezultat preobrnili, vendar so domači vseeno uspeli izenačiti dve minuti pred koncem. Strelca za »naftaše« sta bila Kustec in Vugrinec.

Postava NK Nafta 1903: Farkaš Jan (V); Lovenjak Luka, Terninovec Alen, Utroša Aljaž, Jerebic Justin; Nikolič Santino, Gavrilović Luka, Farkaš Žan; Vugrinec Vito, Kovács Erik, Kustec Jure. V nadaljevanju so igrali še: Legen Patrik (V), Šooš Zsolt in Sobočan Domen.

U15 Nafta 1903 – NK Aluvar Gančani Beltinci 2:2 (0:0)

Naslednja pripravljalna tekma čaka ekipo U15 v sredo, 13.03.2019 ob 17:00, ko se bodo na domači umetni travi srečali z vrstniki iz Veržeja.

Zmaga U15 proti Sopronu, poraz U13

V nedeljo sta v Lendavo prišli 2 mladinski selekciji nogometnega kluba Sopron iz sosednje Madžarske.

Nogometaši iz U13 so izgubili proti vrstnikom iz Soprona, U15 pa so zmagali z 1:0.

U13 Nafta 1903 – U13 Sopron 0:2

Postava U13: Vučko Tino, Herženjak Tim, Sakač Luka, Gönc Marko, Pálfi Nimrod, Jambrošić Saša, Majerič Až, Szigeti Zétèny, Torhač Edvin, Bicsák Mátyás, Farkaš Žan, Kepe Buda György, Prendl Domen, Kuhar Tin.

Tekma je bila čvrsta, več priložnosti so si priigrali gostje iz Šoprona. Naši nogometaši so si v drugem polčasu priigrali nekaj več priložnosti, vendar so zadeli le vratnico.

U15 Nafta 1903 – Sopron 1:0

Po tekmi so veselo proslavili zmago v slačilnici

Zmagi selekcij U13 in U15 proti Haladásu

V nedeljo, 10.2.2019 sta naši mladinski selekciji U13 pod vodstvom Boruta Petkoviča in U15, ki jo vodi Silvester Bažika odigrali prijateljsko tekmo proti madžarskemu Szombathelyi Haladásu.

U13 Nafta 1903 – U13 Szombathelyi Haladás 2:0

Strelca: Dominik Biro in Žan Farkaš

Postava U13: Tino Vučko, Aaron Svetec, Až Majerič, Zétény Szigeti, Edvin Torhač,  Mátyás Bicsák, Žan Škrban, Žan Farkaš, David Kulčar, György Kepe Buda, Domen Prendl, Dominik Biro, Gabriel Vid Lebar in Erik Krampač

U15 Nafta 1903 – U15 Szombathelyi Haladás 2:0

Strelec: Vito Vugrinec ( 2 zadetka)

Postava U15: Farkaš Jan (V); Lovenjak Luka, Terninovec Alen, Utroša Aljaž, Jerebic Justin; Sakač Vid, Nikolič Santino, Gavrilović Luka; Kustec Jure, Vugrinec Vito, Rubin Žan.
V drugem polčasu so priložnost še dobili: Legen Patrik (V), Šooš Zsolt in Varga Arjun.