SELEKCIJA U15 ODIGRALA SVOJO ČETRTO PRIPRAVLJALNO SREČANJE

Peter Balažek

Ekipa U15 je na prvi marčevski dan, v petek popoldan, odigrala svojo četrto pripravljalno tekmo. Tokrat so se pomerili z ekipo NK Aluvar Gančani Beltinci. Srečanje na umetni travi pri osnovni šoli se je končalo z rezultatom 2:2. Medtem, ko prvi polčas ni bilo zadetkov, so se v drugem delu mreže zatresle štirikrat in sicer po dvakrat na vsaki strani. Po vodstvu domačinov so gostje rezultat preobrnili, vendar so domači vseeno uspeli izenačiti dve minuti pred koncem. Strelca za »naftaše« sta bila Kustec in Vugrinec.

Postava NK Nafta 1903: Farkaš Jan (V); Lovenjak Luka, Terninovec Alen, Utroša Aljaž, Jerebic Justin; Nikolič Santino, Gavrilović Luka, Farkaš Žan; Vugrinec Vito, Kovács Erik, Kustec Jure. V nadaljevanju so igrali še: Legen Patrik (V), Šooš Zsolt in Sobočan Domen.

U15 Nafta 1903 – NK Aluvar Gančani Beltinci 2:2 (0:0)

Naslednja pripravljalna tekma čaka ekipo U15 v sredo, 13.03.2019 ob 17:00, ko se bodo na domači umetni travi srečali z vrstniki iz Veržeja.