ZANESLJIVA ZMAGA NA ZADNJI PRIPRAVLJALNI TEKMI

Tim Ch. Farkaš

VIDEM 0:4 (0:1) NAFTA 1903

2x NOVINIĆ, BIZJAK, BALÁZS

14:00 | sobota | 02.03.2019 | šporTNI PARK VIDEM | VIDEM

Modro-beli so današnji popoldan v Vidmu odigrali zadnjo pripravljalno tekmo pred nadaljevanjem sezone. Uspešnejši so bili Lendavčani, saj so domačega tretjeligaša Vidma premagali s kar 0:4.

Tudi na tej tekmi smo lahko spremljali prevlado Naftašev. V prvem polčasu sta vrata gostov zapretila predvsem Bizjak in Novinić. Slednji pa je tudi v 32. minuti tekme z izjemnim strelom z 20 metrov uspel premagat domačega vratarja. Prvi polčas se je zaključil z dvema rdečima kartonoma. Enega od teh je po nesporazumu na igrišču, nezasluženo prejel naš osrednji branilec Prahić. V drugem polčasu se je nadaljevala premoč modro-belih. V 53. minuti v kazenskem prostoru ponovno odlično znašel Novinić in žogo poslal za hrbet vratarja Vidma. Vodstvo z 0:2 pa Lendavčanom ni zadoščalo. V 73. minuti je po hitri akciji žoga na levo stran prišla do Bizjaka, kateri je ostal sam pred vratarjem in hladnokrvno zaključil za vodstvo z 0:3. 13 minut kasneje je padel še zadnji, odločilni gol. Po prekršku domačega igralca je žogo pred vrata poslal Cvrtila, najvišji pa je bil Balázs, ki je z glavo zadel za končnih 0:4.