Tim Ch. Farkaš

KRKA 1:3 (0:2) NAFTA 1903

STRELCI: 33′ PLOJ, 45′ OŠTREK, 81′ BIZJAK

16:00 | SOBOTA | 18.05.2019 | STADION PORTOVAL | NOVO MESTO

Včerajšnjo soboto je članska ekipa Nafte 1903 gostovala pri novomeški Krki. V predzadnjem krogu 2. SNL so slavili Lendavčani z izidom 1:3.

Začetna enajsterica Lendavčanov proti ekipi Krke.

Ekipa trenerja Mariána Sluke je že v uvodnih minutah večkrat nevarno zapretila. Prvi gol je padel v 33. minuti srečanja, ko je zadel, napadalec modro-belih, Alen Ploj. 10 minut kasneje je po prekršku v domačem kazenskem prostoru sodnik pokazal na belo piko. K žogi je stopil Oštrek, a je odlično priložnost za povišanje vodstva zapravil. Se pa je čez dobre dve minuti oddolžil z golom za 0:2.

V drugem polčasu se je igra nekoliko umirila. Prvi gol v drugem delu srečanja je padel komaj v 81. minuti, ko je za Naftaše zadel Bizjak. Nekaj minut kasneje je Novomeščanom uspel priključek na 1:3, Raduho je premagal Pavič.