Zmaga mešane zasedbe U17/19 v Mladinski ligi in zmanjšanje zaostanka

Peter Balažek

Naša mladinska selekcija nastopa tako v 2. SKL/SML-vzhod, kot tudi v tekmovanju, ki ga organizira MNZ Lendava pod nazivom MLADINSKA LIGA MNZ LENDAVA 18/19. Nogometaši Nafte 1903 se po 10. odigranih srečanjih nahajajo na 2. mestu sedaj s točko manj od prvouvrščenega Turnišča, ki je izgubilo proti Odrancem, ki so na lestvici prav tako sosedje.

23.04.19 17:00, igrišče z umetno travo Lendava
Nafta 1903 : Polana 3 : 0 (1 : 0)
Strelci: Zadravec, Sobočan, Flac

Trener István Hermán je tokrat priložnost ponudil nekaterim igralcem, ki v 2. SKL/SML niso dobili največ priložnosti, a so se odlično izkazali proti ekipi Polane in prišli do zmage s 3:0.  V prvem polčasu je za vodstvo z 1:0 zadel Lovro Zadravec v 14. minuti, tako se je kljub veliko priložnostim polčas tudi končal.

V drugem polčasu je takoj ob začetku naš trener opravil vse 3 menjave, zadela pa sta še Tine Sobočan za 2:0 v 75. minuti in v 89. minuti Benjamin Flac za končnih 3:0.